Future Innovation

Is our priority that changes future

Referanslarımız

Cihan Karaçam

Önceleri arkadaşlarımdan ayrı gitmek beni tedirgin ediyordu. Daha uçakta bir yığın arkadaş edindim. İngiltere'de ki okulda ise herkes arkadaşım oldu.

Cihan Karaçam, AR-EL KOLEJİ Öğrencisi

Mustafa Konuksever

Lise 1. sınıftan itibaren Üniversite eğitimimi İngiltere'de yapmayı planlıyordum. Şimdi Canterbury'de Foundation programı yapıyorum. Her konuda yures'e danışabiliyorum. Sadece okul seçimi ve vize işlemleri değil, burada bile çok büyük destek görüyorum. Şimdi üniversite seçimi yapmam gerekiyor ve üniversitelerle ilgili ihtiyacım olan tüm bilgileri yures'den alabiliyorum. Teşekkürler.

Mustafa Konuksever, UĞUR KOLEJİ, Stafford House College Foundation Öğrencisi

Gülcan Çomaklı

Mükemmel organizasyon, güzel bir okul, harika geziler, hoş aktivitelerle dopdolu üç hafta... Sorumluluğunu üstlendiğiniz öğrencilerinizle ülkenizden çok uzaklardasınız. İlgi, destek ve aranma ihtiyacı içindesiniz. İşte bu anlarda yures tüm kadrosuyla daima yanınızda. Teşekkürler yures.

Gülcan Çomaklı, ENKA OKULLARI Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve 2003 grup lideri.

Merve Özel - Esra Özel

Hey arkadaşlar! Eğer yures yaz okulu düzenliyorsa mutlaka katılın. Biz hem çok eğlendik hem de sürekli İngilizce konuştuk.

Merve Özel - Esra Özel, İSTEK ÖZEL ACIBADEM LİSESİ Öğrencileri

İlker İnegöl

Bedales School, gerçekten çok harika bir okul. Öğrencilerim bir an bile sıkılmadı. Ben de öyle tabi. yures ile yurtdışı yaz okuluna gitmek çok avantajlı. En küçük ayrıntıyı bile düşünüyorlar. Her an ilgi ve destek var. Kendinizi güvende hissediyorsunuz.

İlker İnegöl, UFUK KOLEJİ İngilizce Öğretmeni ve 2003 grup lideri

Pınar Karakuş

Öğrencilerim bu okulu çok sevdi. İnanılmaz iki hafta geçirdiler. Keşke bir hafta daha kalabilseydiler. Teşekkürler yures.

Pınar Karakuş, FLORYA KOLEJİ İngilizce Öğretmeni ve 2003 grup lideri

Seda Toprak

Bu yılda en az geçen yıI ki kadar güzel ve unutulmazdı. Şehirle içice bir okulda üç hafta ne kadar da çabuk geçiyor. Tüm program boyunca her an ilgi ve desteğini hissettiğimiz yures'e çok teşekkürler.

Seda Toprak, KÜLTÜR KOLEJİ İngilizce Öğretmeni ve 2003 grup lideri

Burcu Bayındır

Gelecek yıl yine gidiyorum. Lütfen yerimi ayırtın.

Burcu Bayındır, IŞIK ÜNİVERSİTESİ 3.sınıf öğrencisi.