EMBASSYCES-oxford

 • Eski üniversitelerin ortasında, şehir merkezinde bir okul
 • Oxford -güzel ve ünlü bir öğrenim yeri
 • İngiltere'nin en çok bilinen tüm turistik merkezlerine kolay erişim

  Bal rengi taşlı ve eski sokaklarıyla güzel Oxford İngilizce eğitiminiz için mükemmel bir yer.

  Oxford okulumuz Oxford'ın meşhur yan yollarından biri olan Broad Street'de sokak seviyesinin üstünde, Balliol ve Trinity College'ın karşısında yer alır. Bu aydınlık ve havadar okul, modern iç mimarisini tarihi taş bir binanın içinde sunar. Buradaki kadro sıcak ve dost canlısıdır ve tüm öğrencilere kişisel ilgi göstermesiyleövünür.

  Yüzyıllardan beri, dünyanın her bir yerinden öğrenciler, buraya akademik atmosferi özümsemek için gelmişlerdir. Şimdi de siz kendinizi öğrenmeye adayabilir ve aynı zamanda şehrimizin sunduklarının tümünün tadını çıkarabilirsiniz. Dükkanlar, restoranlar ve Oxford'ın turistik merkezlerine mükemmel erişimle şehir merkezi konumu ve yakındaki tren istasyonu vasıtasıyla tüm İngiltere ayaklarınızın altında.

  KONAKLAMA

  Yurt: Oxford'da, yemeği kendiniz temin ettiğiniz üç öğrenci yurdu arasından seçim yapabilirsiniz: biri okula birkaç dakikalık yürüme mesafesinde (Blue Boar öğrenci yurdu) ve ikisi yan yana, okula 20 dakikalık yürüme mesafesinde (Pensons Gardens ve Elena House öğrenci yurdu).

  Aile yanı: Yarım pansiyon olarak (14 öğün) yakın çevrede aile yanında tek ya da çift kişilik konaklama seçeneği.