EMBASSYCES-CAMBRIDGE

 • İngiltere'nin en ünlü ve tarihi şehirlerinden birinde yaşayın
 • Aile ortamı olan küçük, sıcak bir okul
 • Londra ve İngiltere’nin diğer şehirlerine demiryolu bağlantıları.

  Cambridge İngiltere'deki en ünlü şehirlerden biridir. Tarihi ve mimari olarak harika okulları, yüzyıllardır var olan akademik mükemmelliği gösterir. Şimdi siz de bu aynı akademik ortamda eğitim görebilirsiniz.

  Öğrenci nüfusunun çok olması nedeniyle, Cambridge alışverişten gece hayatına; müze ve kütüphanelerden konserlere kadar yapacak birçok şey sunuyor. Çok düz bir şehirdir; bu nedenle bisikletle ulaşım çok yaygındır. Bu arada, Londra trenle bir saatten az bir uzaklıktadır.

  Modernize edilmiş Edward dönemine ait bir bina olan Cambridge okulumuz şehrin güzel bir alanında yer alır. Nehire yakın olup şehir merkezine 20 dakikalık bir yürüme mesafesinde ya da bisikletle daha kısa bir mesafededir.

  KONAKLAMA

  Yurt: Cambridge'daki öğrenci yurdumuz Tripos Court. Şehir merkezine yakın olup okula bisikletle 15- 20 dakika uzaklıktadır. Tek kişilik özel banyolu odalarda, büyük, ortak kullanımlı mutfağıyla (her mutfağa altı oda) modern bir binada yaşayacaksınız. Bisiklet park yerleri ve çamaşırhane vardır. Sitede bekçi bulunur.

  Aile yanı: Yarım pansiyon olarak (14 öğün) yakın çevrede aile yanında tek ya da çift kişilik konaklama seçeneği.