Melborune

 • Kendinize ait bir odanız olacak ve ev
 • Şehir merkezinde bir okul
 • Charles Sturt University'de derslere devam etme şansı

  Melbourne okulumuz kardeş kuruluşumuz olan Taylors College ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer alır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmasıyla övünür. Ayrıca sizi ilgilendiren bir alan varsa, Charles Sturt University'de akademik kurslara devam etmek için birçok fırsat vardır.

  Bizi çok kolay ulaşım olanakları olan Melbourn'un tanınmış bir caddesinde bulacaksınız. Okulun konumu nedeniyle sınıflar doğal ışıktan oldukça yararlanabiliyor. Okulumuz dükkan, mağaza, tiyatro, sinema ve restoranlarıyla zengin şehir merkezine kısa bir yürüme mesafesindedir.

  Melbourne, Avustralya'nın kültür başkentidir. Hem dünyanın yaşanabilecek en iyi şehri ve hem de "dünyanın en sportif şehri" olarak kabul edilir. Melbourne, şüphesiz bir "en"ler şehridir. Şehrin kültürel etkinlikleri ve spor takvimi sayesinde şehirde yapacak çok şeyiniz var. Canlı müzik konserleri ve her damak zevkine uygun yemek çeşitleri ile ünlüdür. Ve bunların hepsi tarihi Viktorya dönemi mimarisini modern yüksek binalarla harmanlayan bir şehirde yer alır: Melbourne eşsiz ve unutulmaz bir şehirdir.

  KONAKLAMA

  Aile yanı:

  İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. Tüm Embassy Melbourne Aile yanı evleri okula toplu taşımayla ortalama 30 – 45 dakikalık bir uzaklıktadır.>