San Fransisco

Mükemmel, merkezi bir yer

Derslerden sonra görecek ve yapacak birçok şey

Hırslı, kendini işine adamış kadro

San Francisco'nun kalbinde okuyun! Okulumuz Powel Caddesinde bulunan ve bütün toplu taşımaların merkezi olan BART/Muni istasyonu'nun hemen yanında bulunmaktadır.

Şehrin en popüler alışveriş merkezi olan Union Meydanına çok yakındır. Ayrıca San Francisco'nun kıyısına geçidi sayılan Ferry Binasına ve Modern Sanatlar Müzesine kısa bir yürüyüş yolu mesafesindedir.

Mükemmel tesisimiz size oldukça geniş ve aydınlık bir ortam sunar: sınıflarımızdaki yerden tavana kadar uzanan penceler sayesinde bu canlı şehrin bütün güzelliğini izleyebilirsiniz. Sınıflar, Embassy okullarında olduğu gibi yüksek teknoloji ürünleri olan interaktif akıllı tahtalar ile donatılmıştır.

KONAKLAMA

Yurt: San Francisco'da, öğrenci yurtlarımız uzun süreli otel seçeneği şeklindedir: bazıları tek kişilik ve ortak paylaşımlı çalışma-yatak odaları, bazıları daireler sunar. Odalarda banyolar ortakken; dairede özel kullanım içindir. Yurtlarda her zaman bir yurt müdürü bulunur.

Genel telefon ve internet erişiminiz olacaktır; ayrıca ortak paylaşımlı oda alanları da vardır.

Aile yanı: İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. San Francisco'da, Aile yanı evlerimiz okula toplu taşımayla 60 dakikalık bir uzaklıktadır.