New York

Manhattan'ın tam merkezinde   

Okuldan sonra eğlence için sınırsız seçenek

Çok çeşitli İngilizce kurs seçeneği

New York okulumuz, Manhattan'ın merkezinde, Seventh Avenue'da yer almaktadır. Empire State Building, Macy's mağazası, Greenwich Village, Times Square ve New York'un daha görülebilecek birçok yeri sadece kısa bir yürüme mesafesinde. 

En hareketli okulumuz Embassy New York, etkinliklerden zevk alan öğrenciler içindir. Sınıfta, becerilerinizin en üst noktasında çalışmaya zorlanacaksınız. Derslerden sonra, şehrin birçok eğlencesine ulaşarak, sosyal yaşamınıza oldukça enerji katacak birçok fırsatınız olacak. 

İster alışveriş yapmaktan, ister müzelerden, ister dışarıda yemek yemekten – ya da ister bunların hepsinden – hoşlanın, New York tam size göre. Dünyadaki en ünlü şehirlerden birinin unutulmaz anıları için kesinlikle bu okulu öneriyoruz.

KONAKLAMA

Yurt: New York'ta, başlıca öğrenci yurdumuz Manhattan School of Music'de yer alır. New York'un yukarı tarafında Morningside Heights'da yer alan yurt, okula direkt hattan metroyla 20-25 dakika uzaklıktadır.

Tek kişilik ya da ortak odalar vardır (ortak odalar tek kişilik odalardan fazladır); banyo ve tuvaletler ortaktır. İnternet erişimi vardır ve yemek yapmak için bir olanak olmamasına rağmen, öğrenciler Manhattan School of Music'in mükemmel kafeteryasına gidebilirler.

Aile yanı: New York'ta, Aile yanı evlerimiz okula ortalama 60 dakika uzaklıktadır. Birçoğu, Long Island, Queens ve Brooklyn'de şehrin dış kentlerinde yer alır; böylelikle New York'un hem ikamet edilen semtlerini hem de turistik yerlerini görme fırsatı yakalarsınız. Long Island'da yaşayan öğrenciler Long Island Railroad'a binerek Penn Station'da inebilir, okula beş dakika yürüyerek ulaşabilir.