Merrimack

Üniversite kampüsü deneyimi   

Merrimack derece programlarına geçiş şansı

Mükemmel bir çevre

Embassy Boston Merrimack, North Andover'ın varlıklı banliyösünde, Boston'ın merkezine arabayla 25 dakika uzaklıkta (ya da trenle 45 dakika) Merrimack College'ın 88 hektarlık güzel kampüsünde yer alır.

Embassy öğrencisi olarak üniversite toplumunun bir parçası olacak ve tam zamanlı Merrimack öğrencilerinin ayrıcalıklarının tadını çıkaracaksınız. Tüm kampüs tesislerine, bilgisayar laboratuvarlarına ve kütüphaneye sınırsız erişiminiz, herhangi bir öğrenci örgüt ya da kulüplerine katılma şansınız vardır. 

Embassy öğrencilerine özel gezi ve etkinlik programlarına katılmak için pek çok fırsat da var. Atlas Okyanusu'nun kıyısındaki kumsallara, New Hampshire'ın kayak merkezlerine ve Salem ve Newburyport gibi tarihi yerel kentlere yakın olacaksınız. 

KONAKLAMA

Yurt: Boston Merrimack'te, başlıca öğrenci yurdumuz Deagan East, kampüs içindedir ve okula 2 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Amerikalı öğrencilerle aynı katlarda olacaksınız.

Paylaşımlı odalar mevcuttur; banyo ve tuvaletler ortak kullanılır. Telefon, internet erişimi ve kablolu TV için çıkışlar vardır. Yemekler kampüs kafeteryasından temin edilir. Holiday Inn Express, diğer bir yurt seçeneğidir.

Aile yanı: İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. Boston Merrimack'te, Aile yanı evlerimiz okula 5 ila 20 dakikalık bir uzaklıktadır.