Florida

Mükemmel Florida iklimi   

Küçük, sıcak okul ortamı ve deneyimli, nitelikli kadrosu

Harika gezi ve etkinlik çeşitleri

Fort Lauderdale, Florida'daki yaşam tarzını tadınca, eve hiç dönmemeyi isteyebilirsiniz. Kumsallar, iklim, kanalları - ve bugüne kadar tanıyacağınız en sıcakkanlı yerli insanlar - yaşamı mükemmel kılıyor.

Modern okulumuz butikler ve restoranların bulunduğu sosyetik Las Olas Boulevard'daki modern bir binanın altıncı katında yer almaktadır. Bu okul, iki öğrenci salonu, en gelişmiş medya merkezi ve büyük, güneşli sınıflarını ön plana çıkarır. Geldiğiniz dakikadan itibaren bu arkadaşça ortamı hissetmeye başlayacaksınız. Bu okulda herkes birbirinin adlarını bilir ve herkes birbirini tanır.

KONAKLAMA

Yurt:

Fort Lauderdale'deki başlıca öğrenci yurdumuz okula otobüs ya da bisikletle 20 dakikalık uzaklıkta olan Green Island Inn'dir. Kumsal kenarındaki bu yurt, havuz ve bahçeler etrafında düzenlenmiş stüdyo tipi evlerden oluşur ve hem sosyalleşmek hem de istediklerinde kendi odalarına çekilmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir.

Tüm odalarda klima, kablolu TV, mutfak ve kablosuz internet bağlantısı vardır. Ortak kullanıma açık havuz, barbekü ve bilardo da vardır.

Aile yanı:

İngilizce konuşan bir ailenin parçası olarak yaşayın. Kendinize ait bir odanız olacak ve ev sahiplerinizle beraber kahvaltı edip akşam yemeği yiyeceksiniz. Fort Lauderdale'daki, Aile yanı evlerimiz okula otobüs veya bisikletle 30 dakikalık bir uzaklıktadır.